Drapacze chmur czy mniejsze biurowce?


Warszawa oferuje różnorodność budynków biurowych. Mamy tu wspaniałe kamienice biurowe po restauracji, biurowce z lat 90-tych XX wieku oraz nowoczesne biurowce XXI wieku. W ostatnich latach powstało w Warszawie kilka bardzo wysokich biurowców - drapaczy chmur. Takie budynki cieszą się ogromnym zainteresowaniem najemców, ale czy wieżowce są dobrą przestrzenią dla każdej firmy?

Drapacze chmur czy mniejsze biurowce?

Wszystko zależy od tego czy poszukujesz biura dla małej, średniej firmy, a może dla dużej korporacji? Pomniejsze firmy lokują swoje siedziby raczej w bardziej kameralnych budynkach biurowych. Firmy zatrudniające ponad 100 pracowników oraz duże korporacje lokują swoje biura przeważnie w drapaczach chmur, bądź w tzw. office parkach (zespołach biurowców) czy w biurowcach o dużej powierzchni całkowitej. Jednakże nie jest to ostatecznym wyznacznikiem i bezpośrednią odpowiedzią na pytanie "Czy biuro w drapaczu chmur jest odpowiednie dla mojej firmy?". To do Ciebie należy ostateczna decyzja.

Pamietaj! Jeżeli jesteś niedużą firmą i marzysz o tym, aby mieć siedzibę w wieżowcu – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, pomożemy Ci zrealizować to marzenie!

(22) 33-11-222, biuro@kgpp.pl (22) 33-pokaż numer, biuro@kgpp.pl