Biuro w biurowcu czy w mieszkaniu?


Praca w biurze, które znajduje się w biurowcu znacząco różni się od pracy w mieszkaniu. Każda z opcji ma swoje plusy i minusy. Pracując w biurowcu można skupić się wyłącznie na pracy, w przeciwieństwie do pracy w mieszkaniu, gdzie trzeba wziąć pod uwagę sprzątanie, zorganizować ochronę czy wymienić żarówki. Biurowce są zawsze zarządzane i oferują pełny serwis.

Biuro w biurowcu czy w mieszkaniu?

Biura w mieszkaniach bywają tańsze, ale nie zawsze. W mieszkaniu dużą powierzchnię zajmuje łazienka, kuchnia, korytarz – w biurowcu ta przestrzeń jest na ogół wspólna dla wszystkich najemców na piętrze. Wynajmujesz więc powierzchnię tylko do pracy, co w praktyce oznacza, że wynajmiesz mniej - a to duża oszczędność. Praca w mieszkaniu charakteryzuje się ono domową atmosferą i dlatego Najmcy decydują się na tego typu lokal. 

W przypadku chęci urządzenia biura w mieszkaniu pamiętaj, aby w umowie najmu zawrzeć szczegółowy podział obowiązków pomiędzy właścicielem a Najemcą! Tym sposobem odciążysz się choć z części obowiązków i unikniesz nieprzyjemnych sytuacji.

Nasze doświadczenie wskazuje jendak na to, że pracownicy preferują pracę w firmach, które mają swoje siedziby w biurowcach - w związku z czym my zdecydowanie właśnie je polecamy!

(22) 33-11-222, biuro@kgpp.pl (22) 33-pokaż numer, biuro@kgpp.pl