PUŁAWSKA-39

Prawnicy w pięknej kamienicy na Górnym Mokotowie

W maju znana Kancelaria Prawna  K|P|R|F Law Office wprowadziła się do kamienicy biurowej na Górnym Mokotowie przy ul. Puławskiej 39, w której zajęła powierzchnię 380 m2. Kancelaria KPRF Law Office to zespół doświadczonych prawników wyspecjalizowanych w wybranych, biznesowych dziedzinach prawa, którzy oferują zindywidualizowaną i wszechstronną obsługę prawną.

Kamienica biurowa o łącznej powierzchni około 2800 m2 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica z 1931 roku, która aktualnie w całości jest przeznaczona na działalność biurową. Przed II Wojną Światową na parterze kamienicy mieściło się kino, po wojnie Teatr Nowy, aktualnie znajduje się tu sklep Carrefour.

Przy transakcji właściciela budynku reprezentowała agencja KG Partners Property.

Udostępnij:

Katarzyna Kwiatkowska

KG Partners Property Sp. z o.o. to zespół ekspertów z szeroko rozumianego rynku nieruchomości komercyjnych. Wieloletnie doświadczenia naszego zespołu pozwalają pomagać naszym klientom w podejmowaniu optymalnych decyzji, dokonywać wyboru najlepszych rozwiązań. Zawsze kierujemy się najlepszym interesem naszych klientów. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z rynku nieruchomości z zakresu prawa, wycen, analiz i doradztwa.