O nas

Projekt powstania bloga o biurach do wynajęcia zrodził się już dawno w naszej firmie. Zauważyliśmy podczas naszej codziennej pracy, że wielu Klientów ma podstawowe podczas poszukiwań nowej siedziby. Klienci gubią się  w natłoku informacji o biurach do wynajęcia, które znajdują w internecie. Chcemy pomóc Państwu w przejściu przez ten proces, który mam nadzieję, po przeczytaniu naszych wskazówek wyda Wam się zdecydowanie mniej skomplikowany. Wskażemy na co zwracać uwagę i jak krok po kroku iść do przodu do osiągnięcia celu – czyli znalezienia nowej siedziby dla firmy.

Zmiana siedziby powoduje zawsze duże zamieszanie w firmie. Często nie ma osoby, która chciałaby się tym zająć. Każdy ma swoje zadania a poszukiwania biura do wynajęcia to dodatkowe obciążenie, którego nikt nie chce wziąć na siebie. Poza tym, jak tu wszystkim dogodzić ? Prawie każdy ma inną koncepcję na lokalizację, typ budynku, ilość gabinetów itd. No cóż, zapraszam do czytania naszego bloga. Zapewniam Państwa, że po zapoznaniu się z naszymi poradami, szukanie biura stanie się proste i skuteczne.

Znajdziecie Państwo tutaj informacje na co  należy zwracać uwagę przy wyborze biura, co jest ważne a co nieco mniej. Podamy Państwu definicje pojęć, które pojawią się podczas rozmów o nowym biurze np. czynsz efektywny, czynsz bazowy, współczynnik powierzchni wspólnych itd. Wskażemy również różnice pomiędzy standardami różnych budynków biurowych, ich klasyfikację, ich wady i zalety. Podamy również wiele innych informacji np. jakie są aktualnie tendencje, mody, nowości na rynku wynajmu biur. Zapraszamy do czytania.

 

Jeżeli tekst Ci się spodobał, proszę podaj dalej:


data publikacji:
autor: Katarzyna Kwiatkowska
temat: O nas