CURTIS

NOWY NAJEMCA W BUDYNKU CURTIS PLAZA W WARSZAWIE

Polski oddział  firmy GuideVision od czerwca zajmie powierzchnię 223 m2 w budynku biurowym Curtis Plaza. GuideVision  to czeska firma z branży IT, która posiada swoje oddziały również w Wielkiej Brytanii, Finlandii, we Włoszech, na Węgrzech.  GuideVision to firma z branży usług technologicznych zajmująca się zarządzaniem usługami i rozwiązaniami platformy ServiceNow  dla średnich i dużych klientów  w Europie i na całym świecie.

Curtis Plaza to jeden z pierwszych biurowców, który został zbudowany w 1993 roku na Służewcu. W 90-tych latach był zaliczany do budynków klasy A, obecnie spełnia wszystkie wymogi budynków klasy B, a jego lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów jest bardzo ceniona przez najemców.

Transakcja została przeprowadzona przy udziale firmy KG Partners Property (KGPP), która reprezentowała właściciela biurowca.

Udostępnij:

Katarzyna Kwiatkowska

KG Partners Property Sp. z o.o. to zespół ekspertów z szeroko rozumianego rynku nieruchomości komercyjnych. Wieloletnie doświadczenia naszego zespołu pozwalają pomagać naszym klientom w podejmowaniu optymalnych decyzji, dokonywać wyboru najlepszych rozwiązań. Zawsze kierujemy się najlepszym interesem naszych klientów. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z rynku nieruchomości z zakresu prawa, wycen, analiz i doradztwa.