D48

Dobra energia w biurowcu D48

Biurowiec D48 przyciąga kolejnych najemców.  Firma mFinanse, której doradzała nasza firma KG Partners Property, wynajęła 285 m2 w budynku. mFinanse jest firmą pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego należącą do Grupy mBanku. Prowadzi blisko 170 placówek na terenie całej Polski, w których pracuje 900 pracowników. Współpracuje bezpośrednio z podmiotami w Grupie mBanku w ramach obszaru bancassurance oraz produktów ubezpieczeniowych dla klientów leasingu. Celem mFinanse jest profesjonalna obsługa w zakresie m.in. produktów kredytowych, ubezpieczeniowych i oszczędnościowych.

Biurowiec D48, zlokalizowany jest na Służewcu, u zbiegu ulic Domaniewskiej i Postępu. Właścicielem biurowca jest Penta Real Estate, będąca jedną z sześciu platform inwestycyjnych grupy Penta Investments, założonej w 1994 roku, z portfolio aktywów o wartości 9 mld euroaktywnie działającej w sektorach ochrony zdrowia, usług finansowych, produkcyjnym, handlu detalicznego, mediów i nieruchomości w ponad 10 krajach Europy.

D48 to najnowszej generacji budynek biurowy o powierzchni najmu ponad 26.000 m2, który posiada 11 kondygnacji od strony ulicy Domaniewskiej i 8 kondygnacji od strony ulicy Postępu. Budynek posiada przestronne tarasy z widokiem na centrum Warszawy, jak również tereny zielone
z nowoczesną, małą architekturą oraz przestronne patio dedykowane dla gości restauracji Warsztat Kulinarny, która będzie otwarta w dni powszednie i w weekendy, z myślą o pracownikach części biurowej Mokotowa i D48 oraz mieszkańcach nowo powstających w bliskim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych.

W budynku zastosowano innowacyjne rozwiązania proekologiczne, zapewniające najwyższy stopień efektywności, jak również nowoczesne systemy obsługi z użyciem smartfonów. D48 oferuje łącznie 480 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz na zewnątrz budynku. Dostęp do parkingów został zapewniony z dwóch niezależnych wjazdów – od strony ulicy Domaniewskiej i ulicy Postępu. Na parkingach znajdą się dedykowane miejsca do ładowania samochodów z napędem elektrycznym. D48 oferuje także zadaszone stojaki na rowery i szatnie z prysznicami dostępne dla najemców budynku, a w obrębie działki również ścieżki rowerowe, jak również bazę car sharing z samochodami elektrycznymi od 4Mobility.

 

 

Udostępnij:

Katarzyna Kwiatkowska

KG Partners Property Sp. z o.o. to zespół ekspertów z szeroko rozumianego rynku nieruchomości komercyjnych. Wieloletnie doświadczenia naszego zespołu pozwalają pomagać naszym klientom w podejmowaniu optymalnych decyzji, dokonywać wyboru najlepszych rozwiązań. Zawsze kierujemy się najlepszym interesem naszych klientów. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z rynku nieruchomości z zakresu prawa, wycen, analiz i doradztwa.